Перший урок для учнів 6-8 класів: «COVID-19 — новий виклик для всього свiту» + Презентація

Мета: ознайомити учнів із COVID-19, шляхами передачі інфекції, сконцентрувати увагу учнів на тому, як діяти в контексті нового коронавірусу, обговорити важливість соціальної дистанції, миття рук та отримати знання, на які симптоми звернути увагу, щоби вчасно отримати медичну допомогу.

Обладнання: презентація

Структура уроку
Учні 6–8 класів не вивчали основ вірусології на уроках біології, оскільки ця тема є складовою курсу загальної біології у 9 класі, тому знають лише термін «віруси». Отже, щоб учні розуміли особливості коронавірусу, який спричиняє COVID-19, необхідно ознайомити їх із загальними особливостями вірусів як автономних генетичних структур, що не мають клітинної будови і здатні проявляти ознаки живого лише у клітинах. Оскільки учні вже ознайомлені з бактеріями, які також спричиняють поширені захворювання, доцільно під час вивчення нової теми вдаватися до порівняння вже відомих клітинних організмів із неклітинними формами життя.

Учитель, знаючи темп роботи й технічні можливості своїх учнів, може самостійно визначити часові межі для виконання завдань.

https://www.schoollife.org.ua/pershyj-urok-dlya-uchniv-6-8-klasiv-covid-19-novyj-vyklyk-dlya-vsogo-svitu-prezentatsiya/?fbclid=IwAR3jZzoCDJigMso7zUGhvopeIjuuHpYWrhOyFvfJKkDhcz2qjT_TZeWWCf8

Матеріали для вчителів

Інструкції по Google Classroom:

Корисний вебінар (бажано подивитися до кінця):

Інтернет-ресурси для навчання під час карантину:

Посилання до цих ресурсів:

 

Корисний сайт для використання сучасних технологій в освіті:

https://educationpakhomova.blogspot.com/

Корисна інформація стосовно щоденної трансляції відеоуроків:

З 17 березня школярі, які через карантин перебувають вдома, зможуть навчатися за відеоуроками на телеканалі Рада та на Youtube-каналі Міністерства охорони здоров’я.

 

Посилання на канал:https://www.youtube.com/channel/UC-kYPlo9h8F2--Xyesbh-8w

Онлайн-платформа для освітян:

https://www.classdojo.com/

Це зручна платформа для вчителів, яку можна використовувати для створення домашніх завдань і відправляти безпосередньо на пристрої учнів. Їх відповіді публікуються в їх портфоліо, як тільки ви схвалюєте це.

https://synergy.kiev.ua/

Це база уроків, які можуть переглянути ваші учні.

 

Медіа база даних платформи становить більше 60 000 — зображень, 1200 — 3D моделей, 1000 — відео, 400 — готових уроків.

https://wordwall.net/ru

Платформа дозволяє створювати навчальні завдання з нуля для вашого класу. Для створення тестів Вам знадобиться мінімальні зусилля і підготовка.